Zapraszam do Łukty

Zapraszam do Łukty. W dniu 26.04.2019 r zapraszam na spotkanie poświęcone Syberii, a także rejsowi łodzią wiosłową przez Ocean Atlantycki. Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury w Łukcie o godzinie 18.00

Spotkanie w Kartuzach

Dnia 25 stycznia 2019 r. o godzinie 9.50 zapraszam na spotkanie w Kartuzach. Spotkanie odbędzie się przy ulicy Rynek 6

Żywa lekcja geografii w Staniszewie

Zapraszam na spotkanie z cyklu "żywa lekcja geografii". Spotkanie odbedzie się w szkole podstwawowej w Staniszewie w dniu 13.12.2018 r. o godzinie 10.00.

Spotkanie w bibliotece w Przodkowie

Dnia 4 grudnia 2018 r. o godzinie 17.00 zapraszam do Biblioteki Publicznej w Przodkowie, ulica Gdańska 3, gdzie podzielę się z Państwem wrażeniami z rejsu łodzią wiosłową przez Atlantyk.

Zapraszam na relację z transatlantyckiej wyprawy łodzią wiosłową.

O zakończonej w styczniu 2017 r. transatlantyckiej wyprawie łodzią wiosłową opowiem dzisiaj w ramach Festiwalu Podróżniczego „Wanoga” w Wejherowie. Zapraszam dzisiaj a godzinę 21.00 do Kaszubskiej Filharmonii przy ulicy Sobieskiego 255 w Wejherowie.

„Ster na Bydgoszcz”

W dniu 25.06.2017 r. o godz.14.00 zapraszam na relację z rejsu łodzią wiosłową przez Atlantyk. Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Wodnego „Ster na Bydgoszcz” na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, ul. Tamka 2 w sali konferencyjnej Przystani Bydgoszcz.

Spotkanie autorskie w Ostrowie Wlkp

W dniu 7 kwietnia o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie autorskie, które odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wolności 2 (wejście od ul. Raszkowskiej). W programie pokaz i omówienie ponad 100 fotografii przedstawiających przyrodę oraz życie mieszkańców Syberii.

Szkolne tourne po Gminie Przywidz

W dniu 05.04.2017r. szkolne tourne po Gminie Przywidz. W Pomlewie, Przywidzu i Trzepowie opowiem o pięknie Syberii. W programie m.in. syberyjska Arktyka, grupy etniczne Syberii oraz zdumiewająca przyroda Kamczatki.

Syberia w Strzelewie

Dnia 22 marca 2017 o godz. 18.00 opowiem o Syberii (Kołyma), a także o wyprawie łodzią wiosłowa przez Atlantyk. Spotkanie odbędzie się w Sali Szlacheckiej (a jakże…) w Strzelewie, Gmina Sicienko, woj. Kujawsko-Pomorskie. Serdecznie zapraszam. Adam Niedźwiedzki dziękuję za zorganizowanie spotkania !

Podziękowania

Wczoraj w Gdyńskim Centrum Filmowym odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia rejsu Atlantyk Solo 2016/17 – łodzią wiosłową z Wysp Kanaryjskich do Wysp Karaibskich. Uroczystość wręczenia podziękowań osobom zaangażowanym w projekt poprzedziła projekcja filmu, ukazująca przebieg tej niecodziennej oceanicznej wyprawy. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie udzielone mi na każdym etapie realizacji tego projektu.